4

Gumowski Marian, Hebräische Münzen im mittelalterlichen Polen.

GRAZ 1975, s. IV, 136, tabl. X, [2], ilustracje w tekście, 28 x 19, cm, oprawa płócienna wydawnicza ze złoconymi napisami na grzbiecie z obwolutą, wpis syna Gumowskiego dla p. Teresy Karczewskiej na pamiątkę trudów podjętych przy wydaniu tej książki, która ukazała się już po śmierci autora, obwoluta nieznacznie podniszczona na krawędziach, poza tym stan zachowania bardzo dobry.

37 Aukcja PTN
30 listopada 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
26 EUR
73 EUR
285%
Wyświetleń: 47 | Ulubione: 3

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne

37 Aukcja PTN
30 listopada 2019 CET/Warsaw

12.00%
Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję
  > 5
  100

ul. Jezuicka 6/8
00-281 Warszawa