Izvērstā meklēšana Izvērstā meklēšana
98

HBA, Aukcja 41, ważna aukcja monet Gdańska

add Jūsu piezīme
Priekšmeta apraksts

HBA
Hanseatische Briefmarkenauktionen OGE
Gebrüder Ehrengut

41. Internationale Aukction
23. bis 26. April 2023

Münzen und Medaillen der Stadt Danzig
Deutsche Münzen 18. bis 20. Jahrundert

Na aukcji wystawione były między innymi:
– monety i medale, odznaczenia Miasta Gdańska (XV-XX w.): poz. 1 - 467

Stron: 69, [5], tabl. [32], okładka miękka wydawnicza.
Stan zachowania: b. dobry-,

Wymiary: ok. 29,5 x 21 cm

Masa: ok. 0,34 kg

Izsole
44 PTN izsole
Datums
13 Aprīlis 2024 CEST/Warsaw
Sākuma cena
23 EUR
Pārdošanas cena
piedāvājumu nav
Skatījumi: 14 | Iecienītākie: 0
Izsole

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne

44 PTN izsole
Datums
13 Aprīlis 2024 CEST/Warsaw
Izsoles gaita

Visas lotes tiks izsolītas

Izsoles maksa
Cenu palielinājumi
  > 5
  100

Noteikumi un nosacījumi
Par izsoli
Par pārdevēju
Kontakts
ul. Jezuicka 6/8
00-281 Warszawa