Janusz Kurpiewski, Monety i medale polskie na aukcjach zagranicznych 1987-1990
Warszawa 1992, Polskie Towarzystwo Numizmatyczne.
Stron: 201, ilustracje w tekście, okładka miękka wydawnicza z nieznacznym przetarciami na krawędziach
Stan zachowania: dobry+
Wymiary: ok. 23,5 x 16,5 cm
Masa: ok. 0,34 kg
Ekslibris numizmatyczny Witolda Tokarskiego