Advanced search Advanced search
4

Gumowski Marian, Hebräische Münzen im mittelalterlichen Polen.

add Your note

GRAZ 1975, s. IV, 136, tabl. X, [2], ilustracje w tekście, 28 x 19, cm, oprawa płócienna wydawnicza ze złoconymi napisami na grzbiecie z obwolutą, wpis syna Gumowskiego dla p. Teresy Karczewskiej na pamiątkę trudów podjętych przy wydaniu tej książki, która ukazała się już po śmierci autora, obwoluta nieznacznie podniszczona na krawędziach, poza tym stan zachowania bardzo dobry.

Auction
37 PTN Auction
30 November 2019 CET/Warsaw
Start price
26 EUR
Hammer price
73 EUR
Overbid
285%
Views: 47 | Favourites: 3
Auction

Polskie Towarzystwo Numizmatyczne

37 PTN Auction
30 November 2019 CET/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
12.00%
Not less than 0 PLN for this lot
Bid increments
  > 5
  100

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
Contact
ul. Jezuicka 6/8
00-281 Warszawa