DANZIG
1902, L. Saunier`s Buchhandlung, s. [8], 24, [1], X-XI, tabl. 4, 29,5 x
23 cm, egzemplarz częściowo nierozcięty, okładki broszurowe wydawnicze,
nieznacznie podniszczone, z małym ubytkiem i minimalnymi zaciekami, poza tym
ładny stan zachowania. Nieczęste.
Opisy średniowiecznych pieczęci książąt, duchowieństwa i polskiej szlachty,
przechowywanych w archiwum toruńskiej rady miejskiej. Praca zamieszczona w
Abhandlungen zur Landeskunde der Provinz Westpreussen, z. XI.