M. Gumowski, M. Haisig, S. Mikucki, Sfragistyka.

stan zachowania
cena wywoławcza
~11 EUR
~74 EUR

Warszawa 1960, PWN, s. 267, [1], tabl. XLIII, 25 x 17,5 cm, oprawa płócienna wydawnicza lekko wypłowiała na grzbiecie, poza tym stan zachowania bardzo dobry -

Stan zachowania