Gumowski Marian, Hebräische Münzen im mittelalterlichen Polen.

stan zachowania
cena wywoławcza
~25 EUR
~64 EUR

GRAZ 1975, s. IV, 136, tabl. X, [2], ilustracje w tekście, 28 x 19, cm, oprawa płócienna wydawnicza ze złoconymi napisami na grzbiecie z obwolutą, wpis syna Gumowskiego dla p. Teresy Karczewskiej na pamiątkę trudów podjętych przy wydaniu tej książki, która ukazała się już po śmierci autora, obwoluta nieznacznie podniszczona na krawędziach, poza tym stan zachowania bardzo dobry.

Stan zachowania