Gumowski Marian [1881-1974], trzy książki (w tym dwie z dedykacją autora).

stan zachowania
cena wywoławcza
~74 EUR
~74 EUR

1. Handbuch der polnischen Heraldik, GRAZ 1969, s. IV, [1], 84, tabl. LX, 27,5 x 19 cm, oprawa płócienna wydawnicza z obwolutą, wpis Mariana Gumowskiego z okazji imienin dla p. Teresy Karczewskiej, obwoluta nieznacznie podniszczona na krawędziach, poza tym stan zachowania bardzo dobry. 2. Handbuch der polnischen Numismatik, GRAZ 1960,. karta z portretem autora, XI, [3], s 226, mapa, [1], tabl. LVI, errata, [4], ilustracje w tekście, 27,5 x 19 cm, oprawa płócienna wydawnicza, nieznacznie przybrudzona, poza tym stan dobry +. 3. Handbuch der polnischen Siegelkunde, GRAZ 1966, s. [1], VIII, 176, LXXV, ilustracje w tekście, 27,5 x 19 cm, oprawa płócienna wydawnicza, dedykacja Mariana Gumowskiego dla p. Teresy [Karczewskiej], stan bardzo dobry -

Stan zachowania