Saurma-Jeltsch, Hugo [1837-1896], Schlesische Münzen und Medaillen.

stan zachowania
cena wywoławcza
~150 EUR
~359 EUR

BRESLAU 1883, Druck von Robert Nischkowsky, s. [4], 79, tabl. LV, 30 x 23,5 cm, oprawa ppł. z epoki ze złoconym napisem na grzbiecie, zachowane oryginalne okładki do tekstu i tablic, blok książki luźny, na karcie tytułowej wpis własnościowy, na kilku stronach zapiski atramentem i ołówkiem, na wyklejce nalepka firmy numizmatycznej A Reichmann & Co. Halle a S. Ogólny stan zachowania dobry. Nieczęste.

Stan zachowania