Engel Bernhard [1818-1885], Die mittelalterlichen Siegel der Fürsten, der Geistlichkeit und des polnischen Adels im Thorner Rathsarchiv.

stan zachowania
cena wywoławcza
~30 EUR
~30 EUR

DANZIG 1902, L. Saunier`s Buchhandlung, s. [8], 24, [1], X-XI, tabl. 4, 29,5 x 23 cm, egzemplarz częściowo nierozcięty, okładki broszurowe wydawnicze, nieznacznie podniszczone, z małym ubytkiem i minimalnymi zaciekami, poza tym ładny stan zachowania. Nieczęste. Opisy średniowiecznych pieczęci książąt, duchowieństwa i polskiej szlachty, przechowywanych w archiwum toruńskiej rady miejskiej. Praca zamieszczona w Abhandlungen zur Landeskunde der Provinz Westpreussen, z. XI.

Stan zachowania