Medal Nagrodowy Krakowskiej Szkoły Sztuk Pięknych.

stan zachowania
II
cena wywoławcza
~139 EUR
~301 EUR

Medal przyznawany najlepszym studentom  każdego roku nauczania. Ten przyznany w 1904 roku Antoniemu Buszkowi, brąz, patyna, 46 mm, Strzałkowski 70, RR, bardzo rzadki

Stan zachowania
II