II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10.000.000 marek polskich 20.11.1923

stan zachowania
V
cena wywoławcza
~23 EUR
~37 EUR

Po obu stronach ukośny czerwony nadruk WZÓR i dwukrotnie poziomo Bez wartości, bez perforacji, seria A, numeracja 123456 / 789000, Lucow 457, R7, liczne zgięcia i przetarcia
Wymiary: 198 x  92 mm

Stan zachowania
V