Czapski - Hutten-Emeryk, Catalogue de la collection des medailles et monnaies polonaises, VOL. I-V (w 3 wol.), Graz 1957. Akademische Druck- u. Verlagsanstalt, s. [6], 406, [2]; [2], XVII, [1], 546, tabl. 24; [2], VII, [1], 196, CLXVIII, [2], tabl. 3; [4], III, [1], 381, [3], LXXI, tabl. 5 + 8, [6] 125, [3], CLXXII, [6], ilustracje w tekście, 25,7x21,5 cm, oprawa oryginalna płócienna ze złoceniami i szyldzikami na grzbiecie, nieznaczne otarcia oprawy i przybrudzenia krawędzi kart, blok zwarty czysty, ogólnie egzemplarz w dobrym stanie zachowania, Gum. 3640